Оголошення
Головна Структура адміністрації Відділ у справах сім’ї, молоді, культури та спорту

Відділ у справах сім’ї, молоді, культури та спорту

 

molodНачальник відділу - Богдан Ірина Іванівна
(каб.307 Тел: 60-02-23)
Головний спеціаліст - Гайворонська Валентина Анатоліївна

(каб.225 Тел: 60-02-93)

 ПОСАДОВІ ІНСТРУКЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ ВІДДІЛУ

Email: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Адреса: 54050, м.Миколаїв, просп.Богоявленський, 314.

Прийом громадян – вівторок та четвер з 9-00 до 16-00 (обідня перерва з 12-30 до 13-00).


До відома багатодітних сімей!

Відділом у справах сім'ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району продовжується видача посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї.

Багатодітні сім'ї, які не здали документи та фотокартки для отримання посвідчень, просимо терміново звернутися за адресою: просп.Богоявленський, 314 каб. 225, телефон для довідок: 60-02-93, 60-02-23.

 

Основними завданнями відділу у справах сім’ї, молоді, культури та спорту є:

- забезпечення в районі реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей, молоді, фізичної культури та спорту;
- сприяння соціальному становленню і розвитку дітей та молоді, запобігання насильству в сім’ї;
- сприяння розвитку видів спорту, визнаних в Україні;
- сприяння молодіжним і дитячим громадським організаціям, федераціям з видів спорту та іншим громадським організаціям у проведенні ними роботи з питань сім'ї, дітей і молоді, фізичної культури та спорту;
- організація і проведення фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, забезпечення пропаганди здорового способу життя.

Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

1.Готує пропозиції до проектів регіональних програм і планів поліпшення становища сім'ї, дітей і молоді, протидії торгівлі людьми, охорони дитинства, оздоровлення, відпочинку та дозвілля дітей і молоді, розвитку фізичної культури та спорту, забезпечує їх виконання.
2.Розробляє і подає на розгляд пропозиції до проектів фінансування та матеріально-технічного забезпечення виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на поліпшення становища сім'ї, дітей і молоді, розвиток фізичної культури та спорту.
3.Готує та подає в установленому порядку аналітичні матеріали і статистичну звітність з питань, що належать до його компетенції.
4.Здійснює заходи, спрямовані на пропагування сімейних цінностей, підвищення рівня правової обізнаності, соціального і правового захисту сімей, надає в межах компетенції підприємствам, установам та організаціям, об'єднанням громадян та окремим громадянам методичну і практичну допомогу та консультації з питань запобігання насильству в сім'ї.
5.Сприяє діяльності дитячих і молодіжних клубів та об'єднань за інтересами, у тому числі за місцем проживання, збереженню їх мережі та зміцненню матеріально-технічної бази.
6.Удосконалює в межах своїх повноважень систему пошуку і відбору талановитих та обдарованих дітей і молоді, сприяє підтримці їх розвитку.
7.Організовує та проводить спартакіади, конкурси, турніри, виставки, фестивалі творчості, фізкультурно-спортивні заходи, спрямовані на підвищення культурно-освітнього рівня та покращення фізичного виховання дітей і молоді.
8.Вживає в межах своїх повноважень заходів, спрямованих на утвердження здорового способу життя, протидіє поширенню соціально небезпечних хвороб у дитячому і молодіжному середовищі.
9.Проводить інформаційно-роз'яснювальну, пропагандистську, консультаційну роботу, "гарячі лінії", семінари та тренінги з питань, що належать до його компетенції.
10.Здійснює контроль за дотриманням законодавства з питань, що належать до його компетенції.
11.Вивчає, узагальнює та поширює передовий досвід роботи з питань, що належать до його компетенції.
12.Сприяє збереженню і розширенню мережі фізкультурно-спортивних закладів, вживає заходів до зміцнення їх кадрового потенціалу та матеріально-технічної бази.
13.Забезпечує у межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно державної таємниці, здійснення контролю за її збереженням у відділі.
14.Виконує інші функції відповідно до покладених на нього завдань.

Відділ у справах сім'ї, молоді, культури та спорту велику увагу приділяє питанню насилля в сім'ї. Відділ діє на підставі Інструкції щодо порядку взаємодії управлінь (відділів) у справах сім'ї, дітей та молоді та відповідних підрозділів органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї, затвердженої спільним Наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту та Міністерства внутрішніх справ України від 07.09.2009р. №3131/386 та розпорядження голови адміністрації Корабельного району від 10.03.2010 №57р "Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003р. №616 "Про затвердження Порядку розгляду заяв та повідомлень про вчинення насильства в сім'ї або реальну загрозу".
Ми призиваємо громадські організації об'єднатися і спільними зусіллями протидіяти насиллю, які не байдужі до насілля в сім'ї. Якщо ви чи ваші знайомі зіткнулися з першими проявами насильства, подумайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей — уявіть найгірший розвиток подій і подумайте про ваші дії в таких неприємних ситуаціях.

Зразки документів:

 

1. Оздоровлення дітей пільгових категорій.

2. Почесне звання “Мати-героїня”.

3. Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї.
 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1341
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 582031

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"