Головна

dfsДо уваги платників податків!

Податок на доходи фізичних осіб.

Оподаткування нецільової благодійної допомоги

докладно...

 

dfsТранспортний податок.

Нові критерії для оподаткування

ДФС України повідомляє (лист від 20.01.2017 №1296/7/99-99-13-03-02-17), що щороку до 1 лютого податкового (звітного) року центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, на своєму офіційному веб- сайті розміщується перелік легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, який повинен містити такі дані щодо цих автомобілів: марку, модель, рік випуску, об'єм циліндрів двигуна, тип пального (пп.267.2.1 п.267.2 ст.267 Податкового кодексу).

Також зазначено, що у разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів (зокрема документів, що підтверджують право власності на об'єкт оподаткування, перехід права власності на об'єкт оподаткування), контролюючий орган за місцем реєстрації платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним) (пп.267.6.10 п.267.6 ст.267 Кодексу).

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

dczНовини Корабельного районного центру зайнятості

 

«ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА» ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ - ЦЕ ШВИДКО І ЗРУЧНО

Відтепер необов'язково відвідувати центри зайнятості аби записатися на прийом до фахівців державної служби зайнятості.

З 13 січня 2017 року запрацював новий сучасний сервіс для осіб, що шукають роботу та безробітних – «ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА». За допомогою Інтернету можна самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості з метою отримання консультацій з питань: сприяння працевлаштуванню; вибору професії; профнавчання; профорієнтації; тимчасової зайнятості; реєстрації у центрі зайнятості; юридичних аспектів у сфері зайнятості тощо.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».

У разі якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості (на табло у секторі самостійного пошуку роботи відобразиться запрошення з номером талона на робоче місце (РМ), про які особа повідомлена під час запису на прийом засобами електронної черги).

Електронна черга – це швидко і зручно! Цінуйте свій час – користуйтеся новими опціями, створеними саме для Вас!

*********

СЕМІНАР

6 лютого 2017 року на базі Корабельного районного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, на  який було запрошено головного спеціаліста відділу комплектування Корабельного РВК Семенченко Олену Павлівну.

Подібні заходи систематично проводяться в рамках «спільного рішення» Корабельного районного центру зайнятості та Корабельного районного військового комісаріату з метою відбору та комплектування Збройних Сил України кандидатами для проходження військової служби по контракту.

Наразі основні зусилля фахівців Корабельного РВК зосереджено на оперативному та достовірному інформуванні центру зайнятості про кількісну та якісну потребу військових частин в кандидатах на військову службу за контрактом.

IMG_4984

 

info_logoПід головуванням голови адміністрації Олександра Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району та керівників районних служб.

Про підведення підсумків виконання завдань і заходів цивільного захисту на території Корабельного району м. Миколаєва у 2016 році доповіла Іванова Надія Миколаївна – спеціаліст відділу з питань цивільного захисту і надзвичайних ситуацій у Корабельному районі м. Миколаєва.

Про Порядок демонтажу незаконно встановлених пересувних тимчасових споруд та інших об'єктів торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на території м. Миколаєва та з підсумками роботи адміністрації з вищезазначеного питання за 2016 рік присутніх ознайомила Лавська Тетяна Володимирівна – начальник відділу координації торгівлі, побуту, послуг та пасажирських перевезень адміністрації Корабельного району.

Про виконання нормативних актів з питань розгляду звернень громадян в адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за підсумками 2016 року поінформувала Кліндух Анна Олександрівна –головний спеціаліст відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення.

 

Моя родина – це моя надія!

У відділі у справах сім'ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району м. Миколаєва на обліку знаходиться 373 багатодітних родини, в яких виховується 1223 дитини. 30-ти багатодітним жінкам Корабельного району було присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

В багатьох багатодітних родинах виховуються талановиті та творчі діти. Вони займаються в різноманітних гуртках та секціях, беруть участь в районних та обласних конкурсах і змаганнях. Незважаючи на те, що в сім'ях від трьох до десяти дітей, батьки виховують їх чемними, гідними громадянами нашої країни, прививаючи любов до свого району, міста, Батьківщини.

Третього лютого 2017 року у приміщенні адміністрації Корабельного району відбулась зустріч із сім'ями, які брали участь в обласному конкурсі віршів серед багатодітних родин. Перший заступник голови адміністрації Олександр Гвозденко, заступник голови адміністрації Валентин Красножон та начальник відділу у справах сім'ї та молоді Ірина Богдан привітали сім'ї Ірини Василянської та Ірини Давидян.

Родинам подякували за активну життєву позицію, плідну співпрацю та вручили подарунки на згадку. Привітання відбулось за участю голови районної громадської організації Товариства Червоного Хреста України Тетяни Мєдвєдєвої.

IMG_4420

 

На підставі наказу ДФС України від 25.01.2017 №39 «Про перейменування територіальних органів ДФС» ДПІ у Ленінському районі  м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області перейменовано на ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області.

 

Emblem_of_the_Pension_Fund_of_UkraineУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва інформує

читати далі...

 

info_logoЗгідно з рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 27.01.2017 № 27, спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками КП «Обрій – ДКП» проведено роботи щодо демонтажу 14 –ти рекламних засобів, що незаконно були встановлені на території Корабельного району м. Миколаєва, а саме:  по пр. Богоявленському (пр. Жовтневому) – вул. Гагаріна, пр. Богоявленський, 342/5 (біля ТОВ «АТБ маркет»), пр. Богоявленський – вул. Торгова .

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1367
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 614282

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"