Оголошення
Головна

Emblem_of_the_Pension_Fund_of_UkraineПенсійний фонд України оптимізує роботу місцевих управлінь

Наприкінці грудня минулого року Урядом ухвалено рішення щодо оптимізації структури окремих районних управлінь Фонду шляхом їх об'єднання. Передусім такий крок стосується районів з невеликою кількістю пенсіонерів. Безумовно, постають питання для чого потрібно об'єднувати районні управління, що таке об'єднання дасть людині та державі? Навіть поширюється інформація про те, що у зв'язку із таким об'єднанням в окремих районах взагалі ліквідують Пенсійний фонд, а пенсіонерам доведеться їхати за десятки кілометрів для вирішення своїх питань.

Для чіткого розуміння мети і результатів оптимізації  наведемо кілька фактів:

читати далі...

 

Різдвяні зустрічі

У святкові зимові новорічні дні кожен відчуває якесь піднесення, наближення чарівності, дива, преображення. 7 січня – Різдва Христового, 14 – Старий Новий рік (Меланки та Василя), 19 - Водохреща.

Традиційне святкування «Зимових свят» відбулося 4 січня 2017р. під назвою «Віншуємо радість всім людям на добро» у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

докладно...

 

dfs


Державна податкова інспекція у Інгульському районі м.Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує

читати далі...

 

dfsПідсумки роботи ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва за січень-грудень 2016 року

ДПІ у Ленінському райони м. Миколаєва за результатами комплексу організаційних і практичних заходів із розширення бази оподаткування протягом січня-грудня 2016 року забезпечено стабільне наповнення державного та місцевих бюджетів.

Так, юридичні та фізичні особи-підприємці Інгульського та Корабельного районів м. Миколаєва сплатили до зведеного бюджету 1221,8 млн. грн податкових платежів. Зокрема, державний бюджет отримав 487,4 млн. грн, до місцевих бюджетів надійшло 734,4 млн. гривень.

У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року досягнуто позитивну динаміку надходжень до державного бюджету - додатково забезпечено 110,9 млн. гривень. За дванадцять місяців 2016 року до місцевих бюджетів мобілізовано на 222,3 млн. грн більше, ніж в 2015 році. Значну частину надходжень до місцевих бюджетів складає податок на доходи з фізичних осіб 406,4 млн. грн, плата за землю – 117,0 млн. грн, акцизний податок – 102,4 млн. грн, єдиний податок – 76,3 млн. гривень.

Крім цього, за січень-грудень 2016 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в загальній сумі 314,2 млн. гривень.

Досягненню значного рівня находжень до бюджету сприяє висока податкова культура платників, проведення заходів з детінізації, вдосконалення системи адміністрування податків та розширення спектру сервісних послуг.

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

s_novim_rokom2017

Новий рік завжди несе з собою надію на краще, віру в найсвітліше. Це свято щороку окриляє, завдяки чому ми вирушаємо в життєвий шлях з новими силами, новими планами.

Нехай 2017 рік принесе Вам добрі новини, мир і злагоду.

Нехай Новий рік подарує благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій, зміцнить віру в майбутнє, а успіх супроводжуватиме у всіх починаннях завжди і в усьому.

Нехай доля буде прихильною до Вас, а віра в краще майбутнє незгасною.

Радісних свят у колі найдорожчих людей!

З Новим Роком !

голова адміністрації Олександр Цуканов

 

tvorim-4ydoУ Миколаєві завершився шостий Новорічний марафон «Віримо в диво, творимо диво!»

Новорічний марафон - це загальноміська масштабна акція, ініційована Миколаївським глиноземним заводом. Під час її проведення кожен житель міста, незалежно від віку, освіти і професії, отримав можливість самостійно або разом з друзями зробити безліч добрих справ і надати допомогу тим, хто її потребує.

докладно...

 

Новорічне свято – це завжди гарний настрій, позитивні емоції та незабутні враження

Напередодні Нового року заступник голови адміністрації Корабельного району Луцька Алла Валентинівна та голова Вітовської районної державної адміністрації Демчук Олександр Миколайович завітали до Вітовської ЦРЛ і привітали маленьких дітлахів, які знаходяться на лікуванні у дитячому відділенні.

На жаль, не усі діти мали змогу відвідати новорічні ранки, які проводяться в районі, через стан свого здоров'я. Тож, свято прийшло прямо до них. Привітання дітей, які, в силу обставин, зустрінуть Новий рік в лікарні, стало доброю традицією. Свято пройшло за підтримки голови адміністрації Корабельного району Цуканова Олександра Миколайовича.

До привітань долучилися Дід Мороз і Снігуронька, адже без них новорічне свято неможливе. Діти розповіли віршики, які вивчили для чарівного Дідуся, а він віддячив їм солодкими подарунками.

Жоден маленький пацієнт дитячого відділення ЦРЛ не залишився без поздоровлення в цю чарівну днину.

«Хай щастя ніколи Ваш дім не минає, хай радісний сміх Ваш повсюди лунає. З Новим Роком!!!!»

IMG_4317IMG_4314

 

До уваги платників акцизного податку! Нову декларацію акцизного податку вперше слід подавати у наступному році

Державною фіскальною службою України (лист від 09.12.2016 №39423/7/99-99-15-03-03-17) повідомлено, що вперше подавати оновлену декларацію акцизного податку у редакції наказу Міністерства фінансів України від 26.09.2016 №841 слід за звітний період - грудень 2016 року у термін не пізніше 20 січня 2017 року.

Режим роботи Центру обслуговування платників ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва у святкові та вихідні дні

З метою організації якісного обслуговування платників податків, запобігання виникненню можливих ризиків несвоєчасного та неякісного прийняття податкової звітності та надання адміністративних послуг ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва повідомляє про режим роботи Центру обслуговування платників у святкові та вихідні дні:

31 грудня 2016 року – робочий день у режимі чергування з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.;

01 січня 2017 року – вихідний день;

02 січня 2017 року – вихідний день;

03 січня 2017 року – робочий день з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.;

04 січня 2017 року – робочий день з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.;

05 січня 2017 року – робочий день з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.;

06 січня 2017 року – робочий день з 09 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.;

07 січня 2017 року – вихідний день;

08 січня 2017 року – вихідний день;

09 січня 2017 року – робочий день у режимі чергування з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хвилин.

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1341
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 582047

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"