Оголошення
Головна

dfsДо уваги фізичних осіб-підприємців, які бажають отримати послуги електронного цифрового підпису!

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що електронний цифровий підпис - це електронний аналог власноручного підпису або печатки. Для підписання електронного документу необхідно мати особистий ключ та посилений сертифікат. Особистий ключ - унікальна послідовність символів, призначена для накладання ЕЦП на електронні документи, яка записується клієнту на електронний носій інформації. Пароль захисту особистого ключа повинен бути відомий тільки власнику сертифіката ключа.

Для отримання послуг електронного цифрового підпису необхідно надати до Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС наступні документи:

докладно...

 

IMG_4349Сієм, сієм, посіваєм

Щастя-долі вам бажаєм!

У щасливій вашій хаті,

Щоб ви всі були багаті,

Щоб лежали на столі

Паляниці немалі,

Щоб були у вас ковбаси,

Молоко і сало, й м'ясо,

і млинці, і пиріжки,

і пухнасті пампушки.

Щоб були в своїй оселі

і щасливі, і веселі!

Даруймо дітям радість

13 січня голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, заступник голови адміністрації Алла Луцька та голова правління морського спеціалізованого порту «Ніка – Тера» Олександр Гайду відвідали вихованців Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 2, привітали всіх присутніх з зимовими святами та вручили дітям солодкі подарунки.

Вихованці інтернату підготували святкові та веселі привітання. Показали гостям справжній вертеп, розповіли про давні традиції українського народу в ці святкові дні та подарували гостям сувеніри зроблені власноруч.

Директор закладу, Анатолій Ковтун, провів цікаву екскурсію, ознайомив присутніх з умовами в яких проживають та навчаються діти та подякував за турботу і доброчинність, яку адміністрація району та ТОВ «МСП Ніка – Тера» завжди приділяють вихованцям їх школи.

Щирий погляд та вдячність дітей є найціннішим подарунком, адже немає нічого кращого за зроблену добру справу.

 

МГЗ допоміг в оснащенні центру первинної медико-санітарної допомоги №7

Миколаївський глиноземний завод надав допомогу в оснащенні центру первинної медико-санітарної допомоги №7, який знаходиться за адресою: пр. Корабелів, 12. Тепер тут не тільки нові меблі, металопластикові вікна, але і новий кардіологічний кабінет.

Центр первинної медико-санітарної допомоги №7 почав свою роботу в Корабельному районі в квітні 2013 року. Увесь цей час його персонал намагався поліпшити умови роботи своїми силами. В кінці минулого року допомогти їм зголосився колектив металургійного підприємства.

- Миколаївський глиноземний завод в 2016 році виділив достатню кількість коштів, щоб ми змогли здійснити свою мрію, - розповідає головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги №7 Олена Власова. - Поміняли всі старі вікна амбулаторії на металопластикові, зробили металопластикові двері і, напевно, те, що для мене найголовніше - придбали кардіологічний 12-канальний комплекс, який дає можливість проводити діагностику серцевої патології тут на місці.

За адресою: пр. Корабелів, 12 знаходяться фактично дві амбулаторії, де отримують лікування 33 тис. мешканців. Раніше при будь-яких скаргах на серце хворих направляли на кардіограму до Вітовської ЦРЛ.

- Зараз лікарі на місці роблять всю необхідну діагностику. Якщо необхідно, викликають швидку, або надають невідкладну допомогу, - ділиться враженнями голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов Це поліпшення якості медичних послуг, це врятовані людські життя. І я радий, що всі ці поліпшення відбуваються в нашому районі завдяки соціальній відповідальності металургійного підприємства.

- Більшість працівників нашого підприємства живуть в Корабельному районі, тому ми намагаємося покращувати їх життя, - говорить директор з виробництва МГЗ Володимир Красноярський. - І якщо раніше при існуючому опаленні в кабінетах амбулаторії було прохолодно, то тепер після заміни всіх вікон комфортне почувають себе як лікарі, так і маленькі, і дорослі пацієнти. А придбані нові шафи, столи, лавки і стільці створюють атмосферу комфорту.

NGZ-med2

 

З 1 січня стартувала деклараційна кампанія – 2017

dfs

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва нагадує, що з початку 2017 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, поштою або засобами електронного зв'язку.

У разі необхідності платники зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи. Бланки декларацій надаються платникам податків безкоштовно.

Граничні строки подання декларації:

для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність – до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день подання декларації за 2016 рік – 03.05.2017 року;

для підприємців – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року). Останній день подання декларації за 2016 рік – 09.02.2017 року.

Нагадуємо, що обов'язок подання декларації у платників податків виникає при отриманні доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам, успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім'ї першого ступеня споріднення тощо, при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування (від операцій з інвестиційними активами; отриманні іноземних доходів; в інших випадках, передбачених законодавством, зокрема, при отриманні у власність майна за рішенням суду).

Громадяни, які зареєстровані в Інгульському та Корабельному районах м. Миколаєва, для декларування доходів звертайтесь за адресою: м. Миколаїв, вул. Гмирьова1/1, телефон для довідок (0512) 445209.

Дякуємо за своєчасно подану декларацію!

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


 
podyaka
Адміністрація Корабельного району висловлює щиру подяку керівникам підприємств ТОВ «МСП НІКА – ТЕРА», ДП «МАЗ «НАРП», ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод», КП ДЄЗ "Корабел", ПП «СТЕГ», КП «Обрій – ДКП» за надану допомогу технікою та транспортними засобами для проведення розчистки проїзної частини доріг й забезпечення проїзду транспорту під час ліквідації наслідків снігової негоди 6 - 9 січня 2017 року.

Саме завдяки їх порозумінню, досвіду та професіоналізму, вдалось своєчасно ліквідувати снігові замети на території Корабельного району. Дякуємо!

Адміністрація Корабельного району бажає колективам та їх керівникам міцного здоров'я, злагоди та добрих справ на благо людини.

Впевнені, що діалог буде подовжено, а співпраця буде плідною.
 

info_logoПротягом 02-09.2017 року спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками КП «Обрій – ДКП» проведено роботи щодо демонтажу 16-ти рекламних засобів, які незаконно були встановлені на території Корабельного району м. Миколаєва, а саме: на перехресті по пр. Богоявленському (пр. Жовтневому) – вул. Гетьмана Сагайдачного (Ватутіна), вул. Самойловича, Торгова площа, пр. Корабелів.

 

dfsДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області повідомляє

читати...

 
rozhdestvo
 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1341
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 582055

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"