Головна

maslyana_ban

«Масляна! Весела Масляна!»

26 лютого 2017 року на площі біля міського Палацу культури «Корабельний» мешканці Корабельного району зустріли весну разом.

Творчі колективи палацу культури  та Кульбакінського будинку культури привітали присутніх зі святом веселими піснями, запальними танцями та жартами.

Відбулось анімаційне театралізоване дійство народного молодіжного театру «С.Т.У.К», конкурсно-розважальна програма театру мініатюр «КУ-МЕ-ДІЯ», виступи народних ансамблів «Вітовчани» та «Океаночка», виступи ГО «Територіальна козацька громада».

У продовж свята всі мали змогу взяти участь у  театралізованих конкурсних, анімаційних програмах,  спортивних змаганнях та  поласуватись смачними млинцями й  варениками.

Адміністрація Корабельного району висловлює щиру подяку всім учасникам, організаторам та гостям цього чудового весняного свята! Злагоди, миру, добробуту вашим сім'ям!

Масляну відсвяткували,IMG_4480

Люту зиму проводжали.

Були танці, були співи

Та й млинці усім на диво.

Було гарне справжнє свято

І веселощів багато!

IMG_4490IMG_4501IMG_4499

 

rusalИтоги Николаевского глиноземного завода за 2016 год

По итогам 2016 года выпуск глинозема на НГЗ по сравнению с 2015-м увеличился на 2%. Предприятие выпустило 1510 тыс. тонн глинозема. В 4-м квартале 2016 года выпущено 407 тыс. тонн.

докладно...

 

Один день у відділенні денного перебування

Ранок кожного робочого дня у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради розпочинається з приготування запашного заспокійливого трав'яного чаю для відвідувачів відділення. Кожного відвідувача тут зустрічають працівники відділення з привітливою посмішкою та добрим словом. Радо вітають у кімнатах з тренажерами для рухових та оздоровчих вправ; аероіонотерапії, оксигенотерапії, трудової адаптації, актовому залі, де проходять цікаві зустрічі, святкові програми, лекції, бесіди. Відвідувачі також мають можливість виміряти артеріальний тиск.

читати далі...

 

info_logoАдміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради проведено обстеження доріг та тротуарів приватного сектору на предмет визначення обсягів поточного ремонту, а саме:

вул. Гетьмана Сагайдачного (Ватутіна)

вул. Янтарна

вул. Ольшанців

вул. Лиманська

безіменна дорога від вул. Запорізької до військової частини

тротуар по вул. Рибній  - від вул. Ольшанців до вул. Гетьмана Сагайдачного

тротуар по вул. Кобзарській  - від пр. Богоявленського до вул. Адмірала Ушакова

тротуар вздовж ТЦ «Таврія В»  - від пр. Богоявленського до вул. Запорізької

 

dfs

 

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у

Миколаївській області інформує

докладно...

 

IMG_1130

Святкуємо масляну

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї та традиції, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками. В усіх народів існує повір'я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом.

Тож  24 лютого 2017 року у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  зібралися підопічні відділення щоб прослухати лекцію про звичаї  та обряди святкування Масляної, яку підготувала та провела фахівець із соціальної роботи Сергієнко Л.Л.

У кожній країні святкують Масляну по-різному. У нас на Україні головною їжею є вареники з сиром і сметаною та млинці на маслі або смальці – це головна обрядова їжа в ці дні. Такі ж млинці, або щось подібне печуть і інші слов'янські народи. Цей звичай ведеться з давніх давен, бо вже в св. Письмі слов'янською мовою цар Давид віщав народові «даяша по млину сковорідному».

По закінченню лекції господині обмінялися своїми рецептами приготування млинців та за чашкою гарячого запашного чаю пригощалися смачними млинцями.

Відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  дякує своїм підопічним за активну участь у святі Масляної, за власноруч приготовлені млинці з різноманітною начинкою, за те, що не забувають народні звичаї

Заступник директора міського

територіального центру Г.М.Громов

 

dczНОВІТНЯ ФОРМА РОБОТИ «ПОШИРЕННЯ ВІДЕОРЕЗЮМЕ ШУКАЧІВ РОБОТИ СЕРЕД РОБОТОДАВЦІВ»

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1367
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 614303

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"