Оголошення
Головна

dfsГаряча лінія на тему: «Декларування громадянами доходів, отриманих у 2016 році»

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва повідомляє, що з 01.01.2017 року розпочалась кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у звітному 2016 році.

В межах інформаційно-роз'яснювальної кампанії ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва в лютому 2017 року заплановано проведення сеансів телефонного зв'язку «гаряча лінія» на тему: «Декларування громадянами доходів, отриманих у звітному 2016 році».

Дата проведення: 01.02.2017, 15.02.2017, 22.02.2017;

Час проведення: з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.;

№ телефону: (0512) 44-52-09;

Посадова особа: завідувач сектору адміністрування податків з громадян та майнових податків і збрів з фізичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб Кондрат Ганна Борисівна.

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

dfsПодаткова знижка на навчання

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва повідомляє, що знято обмеження з розміру суми, сплаченої за навчання, яку платник податку може включити до податкової знижки за наслідками звітного року (пп.166.3.3 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу). Платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року суму коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення.

До внесення змін така сума витрат не могла перевищувати розмір доходу, який дає право на застосування податкової соціальної пільги (у 2016 році − 1930 грн на місяць), в розрахунку на кожну особу, яка навчається, за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного (податкового) року.

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

dfsДо уваги неприбуткових організацій

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва повідомляє, що уточнено вимоги до неприбуткових організацій, визначених пп.133.4.1 п.133.4 ст.133 Податкового кодексу:

- вимоги до установчих документів неприбуткових організацій, які діють на підставі установчих документів організації вищого рівня;

- вимоги щодо наявності установчих документів не поширюються на бюджетні установи;

- новостворені неприбуткові організації мають можливість отримати неприбуткове оподаткування з дня їх державної реєстрації − у разі дотримання вимог до установчих документів та своєчасного подання реєстраційної заяви (протягом 10 днів з дня держреєстрації);

- конкретизовано порядок подання податкової звітності та набуття статусу платника податку на прибуток у разі недотримання неприбутковою організацією вимог п.133.4 ст.133 Податкового кодексу;

- для неприбуткових організацій, що відповідають вимогам п.133.4 ст.133 Кодексу, встановлено річний звітний період для подання податкового звіту та фінансової звітності;

- професійні спілки, їх об'єднання та організації профспілок подаватимуть звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації лише у разі порушень вимог п.133.4 ст.133 Податкового кодексу. Крім того, до 01.07.2017 року подовжено термін, передбачений для приведення у відповідність з вимогами Кодексу установчих документів такими організаціями з метою включення до нового Реєстру неприбуткових організацій.

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва

ГУ ДФС у Миколаївській області

 

uvaga

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради доводить до відома суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з вирощуванням, утриманням та реалізацією живих свиней, їх забоєм, переробкою та зберіганням продукції, так у січні 2017р у Доманівському районі Миколаївської області за результати досліджень встановлено африканську чуму свиней (АЧС).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС у січні 2017 році затверджено План заходів з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зону нагляду та спостереження.

докладно...

 

Роздрібний акциз з пального скасованоdfs

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва повідомляє, що акцизний податок з роздрібного продажу пального (0,042 евро за 1 л, який сплачувався до місцевих бюджетів за місцезнаходженням АЗС та/або АГЗС) перенесено до основної ставки акцизного податку, що сплачується виробниками та імпортерами.

Із визначення терміна «реалізація суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» вилучено положення щодо реалізації пального як фі­зичного його відпуску з АЗС та/або АГЗС незалежно від форми розрахунків (абзац третій пп.14.1.212 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу).

Водночас на суб'єктів господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалі­зацію пального та не є платниками акцизного податку з роздрібного продажу паль­ного, як і раніше, поширюються норми Податкового кодексу щодо функціонування СЕАРП. Такі суб'єкти господарювання не заповнюють розділ II додатка 6 до декларації акцизного податку «Розрахунок суми акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів».

Слід звернути увагу, що зазначені норми стосуються лише операцій з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі пальним, здійснених після 01.01.2017 року. За операції, здійснені в грудні 2016 року, суб'єкти господарювання зобов'язані:

подати до 20.01.2017 року декларацію акцизного податку за грудень 2016 року із заповненням розділу II додатка 6 до цієї декларації;

сплатити до бюджету акцизний податок з обсягів реалізованого пального за ставкою 0,042 евро за 1 л такого пального протягом 10 календарних днів, що настають за зазначеним граничним терміном подання декларації.

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва

ГУ ДФС у Миколаївській області

 

dfsДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує

докладніше...

 

Emblem_of_the_Pension_Fund_of_UkraineПро стан роботи сектору контрольно – перевірочної роботи за 2016 рік

За 2016 рік проведено 87 документальних позапланових перевірок, (50 - юридичних осіб, 37 – фізичних осіб: 31 перевірка фізичних осіб без найманих працівників, 6 з найманими працівниками), за результатами яких порушення встановлено по 79 страхувальникам.

Відповідно ч. 1ст. 40 ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в редакції ЗУ "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" станом на 01.01.2017 проведено 285 зустрічних перевірки страхувальників щодо достовірності довідок про заробітну плату для призначення (перерахунку) пенсії, за результатами яких по 25 довідкам встановлена розбіжність, що привела по восьми пенсіонерам до недоплати в сумі 1562,38грн. і по одному пенсіонеру до переплати в сумі 1015,06 грн.

Адміністрація управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва

 

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

16.01.2017

Під головуванням голови адміністрації Олександра Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району та  керівників районних служб.

Про стан виробничого травматизму у м. Миколаєві за 2016 рік. Надання соціальних послуг потерпілим від нещасних випадків на виробництві доповів Куфедчук Олександр Миколайович – заступник начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Миколаїв.

Про призначення житлових субсидій присутніх поінформувала Коба Тамара Вікторівна – начальник управління соціальних виплат та компенсацій Корабельного району ДПСЗН Миколаївської міської ради.

Про порядок, підстави та наслідки позбавлення батьківських прав присутніх ознайомила Таворська Лілія Володимирівна – завідувач сектору захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1341
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 582073

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"