Оголошення
Головна

info_logoЗгідно з рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 27.01.2017 № 27, спеціалістами адміністрації Корабельного району спільно з працівниками КП «Обрій – ДКП» проведено роботи щодо демонтажу 14 –ти рекламних засобів, що незаконно були встановлені на території Корабельного району м. Миколаєва, а саме:  по пр. Богоявленському (пр. Жовтневому) – вул. Гагаріна, пр. Богоявленський, 342/5 (біля ТОВ «АТБ маркет»), пр. Богоявленський – вул. Торгова .

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва повідомляє, що з 06.02.2017 набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції» від 18.10.2016 № 1683-VIII.

докладно...

 

dfs

 

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у

Миколаївській області інформує

докладно...

 

dfsПодаткова звітність по податку на прибуток підприємств

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва повідомляє, що згідно зі змінами в законодавстві посилено вимоги до податкової звітності по податку на прибуток підприємств та обов'язку подання фінансової звітності. Поняття податкової декларації (розрахунку) також поширено на звіти, в яких відображаються обсяги операції (операцій), доходів (прибутків), щодо яких податковим та митним законодавством передбачено звільнення платника податку від обов'язку нарахування і сплати податку і збору.

Крім того, фінансова звітність є додатком та невід'ємною частиною податкової декларації та подається як платниками податку на прибуток підприємств, так і неприбутковими підприємствами, установами та організаціями.

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

frankoЛітературні зустрічі: життя та творчість видатного українського  діяча, письменника, поета І.Я.Франка

До історії української та світової літератури І.Франко увійшов як видатний діяч визвольного руху. Своєю творчістю й багатогранною  літературною і громадською діяльністю він створив цілу епоху в історії української культури та літератури .

Щоб більше дізнатися про те, в яку епоху жив поет, хто та що вплинуло на його життя та творчий шлях, слухачі відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  зібралися на літературну зустріч, яку підготувала керівник творчого колективу «Живе слово» Суслонова І.Г. Старанно готуючись до зустрічі, вона розкрила весь життєвий шлях поета – від його дитинства до останніх днів. Докладно і цікаво розповіла лектор про те, де жив І.Франко, які люди трапилися на життєвому шляху, завдяки чому він став видатним «каменярем» свого часу. Присутні уважно слухали розповідь та поезію, яку читала ведуча. Після виступу присутні задавали питання та ділилися враженнями від почутого, дякували за проведену зустріч .

Запрошуємо на наші літературні програми всіх, хто хоче долучитися до літератури, мистецтва. Саме на таких зустрічах відкриваєш по-новому талант та багатогранність таких відомих діячів, як І.Я.Франко та відчуваєш гордість за те, що наша країна має таких творців поетичного слова.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

zah_vit

ПОВНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ

 

dfsДо уваги платників податків!

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва повідомляє платникам податків про зміну рахунків, які вводяться в дію з 30.01.2017 року:

Код банку (МФО): 826013

Банк отримувача: ГУДКСУ у Миколаївській області

Код за ЄДРПОУ: 37992781

Отримувач

№ рахунку

Код класифікації  доходів бюджету

Найменування коду класифікації доходів бюджету

Корабельний район

УК у .Миколаїв/ Корабел.р-н /14020800

31318303700004

14020800

Транспортні засоби (крім мотоциклів і велосипедів)

УК у .Миколаїв/ Корабел.р-н /14021900

31317304700004

14021900

Пальне

Інгульський район

УК у .Миколаїв/ Інгульськ.р-н /14020800

31317303700005

14020800

Транспортні засоби (крім мотоциклів і велосипедів)

УК у .Миколаїв/ Інгульськ.р-н /14021900

31316304700005

14021900

Пальне

УК у .Миколаїв/ Інгульськ.р-н /18050500

33111325700005

18050500

Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків

По решті рахунків по державному та місцевому бюджетів Інгульського та Корабельного районів м. Миколаєва змін не відбулось.

ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

 

pravova IMG_0973Правова освіта

Вже традиційними стали навчання з правової освіти у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Ось і сьогодні відбулося таке навчання, на якому були розглянуті наступні питання:

- Спадщина та її оформлення по новим законодавчим вимогам. Договори довічного утримання – приватний нотаріус Дуброва Т.І.
- Звернення до суду, податки, представництво інтересів організаціями захисту - представниками другого Миколаївського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться по вулиці Космонавтів, 61, Овчинникова Дар'я та Тихонова Олена.
- Про функції національної поліції та актуальні питання – представник Корабельного відділення поліції Стороженко С.С.
- Про розміщення одиноких громадян похилого віку в інтернатних установах, притулках – виконавчий директор «Ліги соціальних працівників» Сивопляс О.В.
- Про державну службу з питань інвалідів війни, ветеранів війни та учасників АТО – директор служби інвалідів війни, ветеранів війни та учасників АТО Найдьонова А.О.
- Про порядок звернення за житловими субсидіями. Зміни в законодавстві - заступник директора департаменту облдержадміністрації – начальник управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов'язкового державного страхування Сербульова Т.В.
- Про роботу відділу моніторингу та оцінки надання послуг – начальник відділу моніторингу та оцінки надання послуг міського територіального центру Гончарова Г.В.

pravova IMG_0972Запросила спеціалістів та провела цю зустріч директор ГО «Незалежна соціальна адвокація та правозахист» Добридник Т.В. По закінченню виступу кожного доповідача присутні мали змогу отримати відповіді на конкретні питання, які цікавили кожного присутнього.

Відділення Корабельного району міського територіального соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякують всім учасникам заходу за активну участь та запрошують до активної співпраці мешканців району.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1341
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 582075

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"