Головна

7 березня за підтримки адміністрації Корабельного району, за ініціативи управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, в рамках надання шефської допомоги колективи художньої самодіяльності Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан) із творчим візитом завітали до військової частини А3767, щоб привітати жінок-захисниць зі святом весни, ніжності і кохання – Міжнародним днем прав жінок і миру.

Яскрава концертна програма залишила багато приємних вражень.  Протягом свята звучали теплі слова привітань та побажань від сильної половини людства ніжним, та водночас сильним жінкам – військовослужбовцям,  які роблять значний внесок у розвиток української армії.

Чудовий настрій дарували ліричні пісні та запальні танці, а тепла атмосфера, яка панувала у залі,  пробудила у душі кожного довгоочікувану і таку бажану  весну!

Максим КОРОВАЙ, заступник директора з культурно-масової діяльності ММПК «Корабельний»

SDC12007SDC12019SDC12027

 

Напередодні 8 Березня у ММПК «Корабельний» відбувся святковий захід присвячений Міжнародному жіночому дню, за участі першого заступника голови Корабельної адміністрації Гвозденко Олександра Павловича, трудових колективів, організацій, установ, підприємств району, матерів-героїнь, учителів та вихователів навчальних і дошкільних закладів, бібліотекарів.

На святі були присутні шановні гості - заступник міського голови Юрій Борисович Степанець, депутат Миколаївської міської ради Владислав Олегович Єнтін та керівники підприємств і установ.

З вітальним словом виступив Олександр Гвозденко, який подякував жінкам району за їх самовіддану працю, їх велике материнство, відданість, ніжність і добро, яке було, є і буде вічним на землі. Побажав найкращій половині людства квітучої молодості, любові рідних та близьких, безмежного шанування від оточуючих.

Прекрасних дам, гостей урочистостей, вітали артисти Миколаївського Академічного художнього російського драматичного театру та запропонували для перегляду виставу «Ну спасибо тебе, Яша!». Своїм запалом вони створили атмосферу радості, весняної піднесеності. Адміністрація Корабельного району разом з мешканцями виносить щиру подяку за гарну виставу!

IMG_4528

 

Новий напрямок роботи в Корабельному районному центрі занятості

dczНині багато колишніх учасників АТО потребують не лише матеріальної, моральної підтримки, але й психологічної допомоги. Колишні учасники військових дій на сході України відчувають значну психологічну і емоційну напругу, з якою досить важко впоратись самотужки.

докладніше...

 

Жінко, ти завжди велична!

01.03.2017 р. о 14-00 у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради для підопічних відділення було організовано та проведено музично-розважальну програму присвячену Міжнародному жіночому дню 8 Березня під назвою «Жінко, ти завжди велична!».

Дорогі, чарівні жінки! Прийміть самі теплі та найщиріші побажання зі святом весни, любові та краси – 8 Березня! ...Такими словами розпочали музично-розважальну програму присвячену Міжнародному жіночому дню ведучі заходу - Олена Кривенко та Олексій Міцул. Вітали присутніх творчі колективи Миколаївського міського Палацу культури «Корабельний» піснями: «Бабушка», «Козацька», «Верба» - дитячий вокальний ансамбль «Зірочка», керівник Овсяникова С.М.; «Захотіла баба стати молодою», «Мав я раз дівчиноньку чепурненьку», «Пісня про матір», «Я одна у тебе» - народний вокальний ансамбль «Океаночка», керівник Реутов С.Ф.; веселою піснею «Хохлушки» - Коровай М.В.; танцями - солісти зразкового ансамблю бального танцю «Улыбка», керівник Заборовська Н.М.; солістка школи індійського танцю «Лакшми», керівник Конончук Н.М.. А завершили святкову програму присутні та солісти Коровай М. та Зіневич І. піснею «Червона рута».

Відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру дякує працівникам міського Палацу культури «Корабельний» за прекрасну святкову програму.

Шановні жінки! Щиро і сердечно вітаємо Вас із весняним святом – 8 Березня.

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

TC_8mar

 

torg_peopleПодбайте про свої права та безпеку!

 

Проблема торгівлі людьми – одного з найнегативніших явищ сучасного суспільства – уперше була піднята правозахисниками на початку ХХ століття. У той час особлива увага приділялася жінкам з Великобританії, яких змушували до проституції в країнах континентальної Європи. Так з'явився термін "біле рабство", який пізніше поширився на загальне поняття торгівлі людьми.


З тих пір феномен торгівлі людьми піддається постійному аналізу і є предметом багатьох суперечок і дискусій. Однак якщо подивитися на більшість документів, публікацій, виступів з проблеми, то стане очевидно, що часто поняття "торгівля людьми" обмежується "торгівлею жінками". При цьому в більшості випадків мова йде про торгівлю жінками з метою використання в проституції, порнобізнесі, сексуальній сфері тощо. Безумовно, торгівля жінками є складовою частиною злочину "торгівля людьми". Однак поняття "торгівля людьми" є більш широким: об'єктом цього злочину може бути будь-яка особа, незалежно від статі і віку.


Метою торгівлі жінками може бути насильницький шлюб, примусова праця, використання в домашньому господарстві і промисловому чи сільськогосподарському секторах, народження дитини примусово чи за замовленням, використання в сексуальному бізнесі. Чоловіків переважно використовують на будівництвах, у промисловості, сільському господарстві, дітей – у жебрацтві, осіб будь-якої статі і віку – для вилучення і трансплантації органів.

З приведених вище визначень випливає, що торгівля людьми – це сукупність таких ознак: вербування, перевезення, передача, продаж, усиновлення (удочеріння) у комерційних цілях, використання в порнобізнесі, використання у військових конфліктах, залучення до злочинної діяльності, трансплантація чи насильницьке донорство, примус до заняття проституцією, рабство і ситуації, подібні до рабства, примусова праця, залучення в боргову кабалу, використання шантажу, погроз, насильства.

Якщо Ви або Ваші знайомі потрапили до схожої ситуації або стали свідками, не залишайтесь байдужими, подбайте про свої права та безпеку, терміново телефонуйте:

Національна «гаряча лінія» з питань запобігання торгівлі людьми 0 800 500 225

Також Ви можете звернутись до районного відділу поліції

40-20-02

Та у відділ у справах сім'ї, молоді, культури та спорту Корабельної адміністрації

60-02-93

 

До уваги користувачів сайту Адміністрації Корабельного району

з 01 березня 2017 року E-mail - Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript та Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  не використовується для листування, все листування здійснюється через Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript та Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

dfsДПІ у Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області інформує

докладно...

 

dczКорабельний районний центр зайнятості інформує!

Одним із дієвих стимулів роботодавця до створення нових робочих місць та економії обігових коштів - є компенсація єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

докладно...

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1367
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 614280

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"