Головна

З настанням весни оживає не тільки природа, а й усе навколо: починають з'являтися бруньки на деревах, пробиваються пагінчики перших квітів, яскраво світить сонце...

Для того, щоб така краса була ще гарнішою і помітнішою, 17 березня 2017 р. з метою поліпшення санітарного та естетичного стану території ММПК «Корабельний» у зв'язку із закінченням осінньо-зимового періоду дирекція та працівники закладу культури провели загальний суботник з благоустрою прилеглої території закладу культури.

Були прибрані прилеглі зони зі сторін вулиць Новобудівна та О. Вишні, а також площа перед ПК та прилегла до неї територія, а ще внутрішній двір закладу культури.

За результатами суботника дирекція ММПК «Корабельний» висловила подяку усім працівникам, які долучилися до прибирання прилеглої території та наведення ладу на ділянках, та всі із піднесеним настроєм (після трудотерапії) розійшлися по своїм робочим місцям продовжувати працювати.

SDC12247SDC12249SDC12257SDC12262

Максим КОРОВАЙ, заступник директора з культурно-масової діяльності ММПК «Корабельний»

 

edcamp(Не) конференція «Школа – територія прав і демократії»

17 березня 2017 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 пройшла (не)конференція mini-EdCamp Mykolaiv 2017 під гаслом «Школа – територія права і демократії» для 100 вчителів з усієї країни.

докладно...

 

Герой посмертно отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня

Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України» від 08.02.2017 № 28/2017 за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, орденом «За мужність» III ступеня нагороджено рядового Клімова Романа Робертовича (посмертно).

16 березня 2017 року заступник голови адміністрації Корабельного району м. Миколаєва Красножон В.Л. та тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара Корабельного райвійськкомату, підполковник Сухацький С.Б. передали нагороду матері захисника України, загиблого у зоні проведення АТО, Сокуренко Тетяні Олексіївні.

Красножон В.Л. висловив співчуття матері, яка втратила сина та подякував за мужність, героїзм і самовіддану службу, а також зазначив, що подвиги загиблих героїв будуть виховувати мужність та патріотизм майбутніх поколінь.

Вічна пам'ять Роману та всім українцям, які ціною власного життя бережуть мир у нашій державі.

00650068

 

sluzhba_detiПроведено рейд " Діти Вулиці»

Кожна дитина нашої Держави має право на достатній рівень життя, всебічний розвиток та сімейний затишок, тому на виконання наказу № 7 від 10.03.2017року служби у справах дітей Миколаївської міської ради та з метою соціального та правового захисту дітей, 16.03.2017 року робочою групою у складі завідуючого сектором захисту прав, свобод та законних інтересів дітей, Таворською Лілією Володимирівною, головного спеціаліста служби у справах дітей Миколаївської міської ради, Ларенковою Т.В., головного спеціаліста служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, Кабацюрою О.Л., представника Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Битченко О.І., а також інспектором відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції в Миколаївській області, майором поліції Гончаруком І.М.,  був проведений рейд «Діти вулиці» на території Корабельного району.

Під час рейду перевіркою було охоплено місця реалізації алкогольних напоїв, торгівельних майданчиків, закладів, які надають послуги з ігрової комп'ютерної діяльності по пр-ту Богоявленському, ринку «Фенікс», зон відпочинку та сім'ї, де батьки не створили належних умов для проживання дітей. В результаті рейду перевірено умови проживання в 7ми сім'ях, та складені відповідні акти обстеження житлово – побутових умов дітей. З батьками проведено профілактично – роз'яснювальні бесіди. Відносно 5 батьків порушено питання щодо притягнення їх до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов'язків.

fMRH5m08lG0kWVUaqgAi54MFc3sFaijVQ

 

dfs

 

ДПІ у Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС

у Миколаївській області інформує

докладно...

 

dfsПро зміни щодо справляння рентної плати у 2017 році

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва повідомляє платникам податків про зміни у справлянні рентної плати у 2017 році, визначені Законом України від 20 грудня 2016 року №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2016 №927 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з рентної плати» (далі - Наказ №927).

Пунктом 46.6 статті 46 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) визначено, що якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування, змінюються форми податкової звітності. До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення (Наказ №927  набрав чинності з 30.12.2016 року).

З огляду на зазначене, нова форма податкової декларації з рентної плати, в редакції Наказу №927, повинна використовуватись для складання звітності за І квартал 2017 року та наступні звітні періоди, у тому числі і для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди, - платниками рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин, за спеціальне використання води та за спеціальне використання лісових ресурсів.

Крім того, звертаємо увагу на зміни, внесені Наказом №927 до додатків 12-16 Податкової декларації з рентної плати в частині застосування кодів корисних копалин, видів радіозв'язку та водних об'єктів.

Зокрема, внесено зміни до кодифікації водних об'єктів, а саме для водних об'єктів загальнодержавного значення запроваджено коди:

1.1.1 – поверхневі водні об'єкти для цілей центрального водопостачання та провадження господарської діяльності (підпункти 255.5.1 - 255.5.2 пункту 255.5 статті 255 Кодексу), (для всіх первинних або вторинних водокористувачів (отриманих від МКП «Миколаївводоканал»), ставка з 01.01.2017 року  складає  –  47,37 грн. за 100 куб.м.

1.1.3 – підземні водні об'єкти для цілей центрального водопостачання та провадження господарської діяльності (підпункти 255.5.1 - 255.5.2 пункту 255.5 статті 255 Кодексу), (при отриманні дозволу на спеціальне використання води – підземні води, видобування води зі скважин), ставка з 01.01.2017 року складає -  104,56 грн. за 100 куб.м.

2.1.1 – поверхневі води, що входять до складу напоїв (підпункт 255.5.6 пункту 255.5 статті 255 Кодексу), ставка з 01.01.2017 року складає -  47,27 грн. за 1 куб.м.

4.1.1 - поверхневі води, які використовують житлово-комунальні підприємства (пункт 255.7 статті 255 Кодексу), ставка з 01.01.2017 року складає -  47,37 грн. за 100 куб.м. та застосовують до ставок коефіцієнт 0,3.

4.1.3 -  підземні води, які використовують житлово-комунальні підприємства (пункт 255.7 статті 255 Кодексу), ставка 01.01.2017 року складає -  104,56 грн. за 100 куб.м. та застосовують до ставок коефіцієнт 0,3.

 

shevchenkoЗустріч з нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

Не вмирає душа наша, не вмирає воля...

Т. Шевченко

У перші весняні дні все прогресивне людство відзначає дні пам'яті видатного українського народного поета, невмирущого «Кобзаря», Т.Г. Шевченка. 9 березня у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення миколаївської міської ради на базі «Університету третього віку» було організовано та проведено тематичну зустріч на тему: «Учитеся, брати мої, думайте,читайте», на якій цікаво та змістовно було розкрито життєвий та творчий шлях українського генія – Т.Г.Шевченка.

shevchenko2

Підготувала матеріал активна учасниця наших заходів, керівник творчого колективу «Живе слово», талановита та ерудована в питаннях літератури та мистецтва І.Суслонова. Старанно готуючись до зустрічі, вона розкрила весь життєвий шлях поета – від його юності й до останніх днів. Музичний супровід підготували Волосюк Г. і бандуристка Коржавіна Г., а найкращі поетичні твори та пісні виконали учасники літературно-музичного гуртка: І.Каламурза, Л.Артеменко, Н.Лапшина. Поезія Шевченка, як і його життя – багатогранна та суперечлива. Водночас поет дивовижно цілісний і послідовний, основу його єства складають ті сокровенні думи, які проходять через всю його творчість. Своєю поезією, художнім талантом геніальний поет здобув популярність та любов не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Запрошуємо на наші зустрічі всіх бажаючих, хто хоче долучитися до літератури та мистецтва. Саме тут можна відкрити по-новому талант та неосяжну майстерність, що з кожного рядка випромінює світло на вдячного слухача та читача Шевченківської поезії.

Заступник директора міського територіального центру  Г.М.Громов

 

info_logoШановні мешканці Корабельного району!

Давайте разом зробимо наш район чистішим. Не допустимо створення несанкціонованих звалищ у невідведених для цього місцях нерадивими мешканцями району, що захаращують сміттям прибудинкові території та організаціями, які не мають дозволу на вивіз сміття, опалого листя та гілок.

На території Корабельного району діє єдине спеціалізоване комунальне підприємство «Обрій-ДКП», яке має дозвіл на вивіз будівельного сміття, опалого листя та сухих гілок на міське звалище та надає послуги мешканцям району:

вивіз будівельного сміття – 82,47 грн./м3;

вивіз опалого листя, сухих гілок – 45, 36 грн./м3.

Для отримання інформації щодо вивозу сміття звертайтесь за телефоном: 60-07-55, 60-07-42

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1367
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 614293

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"