Головна

dfsЄдиний соціальний внесок

ДФС України повідомляє (лист ДФС України від 03.03.2017 №4496/6/99-95-42-02-15), що нарахування за договором ЦПХ Якщо працівник виконує роботу (надає послуги) відповідно до договору ЦПХ за основним місцем роботи, то до бази нарахування ЄСВ за звітний місяць включаються як заробітна плата (дохід), так і сума винагороди. При цьому якщо база нарахування ЄСВ буде меншою за розмір мінімальної заробітної плати, то ЄСВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати та ставки ЄСВ (22 %).

Водночас не за основним місцем роботи ЄСВ нараховується виходячи з розміру 22 % на фактично нараховану винагороду за договором ЦПХ незалежно від її розміру, але з урахуванням максимальної величини бази нарахування ЄСВ.

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва

ГУ ДФС у Миколаївській області

 

soldatШановні ветерани Великої Вітчизняної війни

Щиро вітаю всіх з визначною подією - 73-ю річницею визволення м. Миколаєва від німецько-фашистських загарбників. Сьогодні ми згадуємо всіх, хто зі зброєю в руках у лавах Червоної Армії, партизанського загону чи підпільної організації звільняв землю та народ України від нацистських окупантів. Низький уклін і світла пам'ять полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої війни в історії людства. Сердечно вітаю зі святом всіх тих, хто пережив відчай і приниження окупації, яка тривала 1225 вистражданих днів та ночей. Ви є зразком витримки, мудрості і терпіння, щирої віри у визволення рідної Батьківщини.

Бажаю Всім міцного здоров’я, оптимізму, добра, благополуччя та щасливої долі! Нехай завжди на нашій благословенній землі панує мир і злагода! Зі святом Вас!

голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов

 

dfsЩоб отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкоголем і сигаретами – звертайтесь в ЦОП

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що суб'єкти господарювання можуть подавати документи та отримати ліцензії у центрі обслуговування платників, за адресою: м.Миколаїв, вул. В'ячеслава Чорновола, 1/1.

докладно...

 

Всеукраїнський конкурс екскурсоводів-2017

20-22 березня 2017 року у м. Києві проходив Всеукраїнський конкурс екскурсоводів «Край, в якому я живу» за профілями музеїв: етнографічний, військово-історичний, музеї історії навчальних закладів або історії освіти.

Всього від Миколаївської області було 3 учасника.

Учень 10 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 43 імені К.Ф. Ольшанського, екскурсовод зразкового музею героїв-ольшанців Слюсар Вадим посів ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв навчальних закладів з військово-історичного профілю.

ZOSH43-1ZOSH43-2

 

«Забуттю не підлягає»

24.03.2017 року біля пам'ятного знаку формування місця  висадки десанту К. Ф. Ольшанського відбувся урочистий захід-реквієм «Рокам ніколи пам'яті не стерти» з нагоди 73-ї річниці визволення м.Миколаєва.

P1140212Давно закінчилась війна...

Давно з війни прийшли солдати...

У них на грудях ордена

Горять, як пам'ятнії дати.

Усі, хто виніс ту війну -

Хто захищав свій дім,

Приніс нам радісну весну -

Низький Вам всім уклін!

Такі чуйні слова ведучий зачитав на початку заходу.

З привітальним словом до присутніх звернулися: голова адміністрації Корабельного району Цуканов Олександр Миколайович, заступник начальника морського спеціалізовано порту «Ніка-Тера» Петров Анатолій Георгійович, почесний громадянин міста Миколаєва, почесний голова ради  ветеранів війни та праці Корабельного району Бєлий Віктор Олександрович, представник ради ветеранів війни та праці Корабельного району, поет Білошапкін Олександр Клавдійович. Вони побажали ветеранам та присутнім довгих років життя, міцного здоров'я, ясного неба над головою та головне –безмежної поваги до мужності і героїзму, без яких перемога не була б можливою.

Виступила заступник директора  ЗОШ № 43 імені Костянтина Ольшанського Рябенко Олена Олексіївна, яка розповіла про історію цього подвигу, про мужність, витривалість та сміливість з якою майбутні герої йшли до Перемоги.

Учні ЗОШ № 43 імені Костянтина Ольшанського – переможець Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв військово-історичного профілю Слюсар Вадим та лауреат обласного конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв, віце-прем'єр міністр шкільної республіки «Червоні вітрила» Маснюк Марія спустили вінок на воду на честь шани героїв та їх подвигу.

Також присутніх привітали вихованці Дитячого Центру позашкільної роботи - вокальний ансамбль «Відлуння» вони виконали пісні «Повертайся, солдате» та «Ми – Україна».

Захід організовано за допомогою міського Палацу культури «Корабельний».

IMG_4577IMG_4605IMG_4624

Низький уклін і глибока вдячність всім Вам, дорогі ветерани, за подвиг, сміливість, мужність і відвагу!

Слава визволителям міста Миколаєва! Пам'ять священна!

 

dczДля забезпечення тимчасової зайнятості безробітних, їх матеріальної підтримки, трудової адаптації та додаткового стимулювання до праці в районним центром зайнятості разом з адміністрацією Корабельного району м. Миколаєва проводяться громадські та інші роботи тимчасового характеру згідно з рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 25.12.2016 г. № 1219.

Громадські роботи - є видом суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації для праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються на добровільних засадах.

В 2017 році на проведення громадських робіт в бюджеті міста передбачено фінансування в розмірі 350,2 тис. грн., за такими видами робіт:

докладно...

 

dfsБезоплатна передача майна

ДФС України повідомляє (лист ДФС України від 06.02.2017 № 2108/6/99-99-15-03-02-15), що згідно з п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання товарів та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 цього Кодексу.

докладно...

 

poem_v_TCПоезія - це завжди неповторність...

21 березня все прогресивне людство відзначає день поезії. Щороку це свято відмічають зібраннями та проводять зустрічі, щоб віддати належне поетичному слову та задуматися про ту фундаментальну роль, яку відіграє поезія в діалозі між культурами, в діалозі, який є гарантом миру.

Відділенням денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з Вітовською районною бібліотекою 21 березня о 15-00 годині організовано та проведено для підопічних відділення поетичну зустріч до Дня поезії та представили присутнім книжкову виставку під назвою «Все, що душа довірила словам».

На заході була представлена творчість видатної української письменниці та поетеси Ліни Костенко. Підготувала матеріал про життя та творчий шлях поетеси і провела лекцію – відеопоказ працівник бібліотеки Сапура Т. Присутні з задоволенням слухали пісні, покладені на слова віршів поетеси та дивилися відео за участю молодшого покоління, які натхненно читали поезію Л.Костенко : «Страшні слова, коли вони мовчать», «І все на світі треба пережити», «Моя любове..» та ін.

Наприкінці зустрічі ведуча запропонувала почитати вірші присутнім, відчути силу та звучність поезії талановитої майстрині слова. Всі з задоволенням долучилися до читання і відчули себе по-іншому, якось згуртованіше, тепліше стало і приємно від того, що маємо такі поетичні скарби. Пишаємося своїми майстрами слова та неодмінно перечитуємо збірки: «Річка Геракліта», « Поезія – це скарб усіх віків», «Мадонна перехресть», «Народу гілочка тернова», «Л.Костенко: вибрані твори».

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1367
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 614308

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"