Головна

Добрі справи.....

Адміністрацією Корабельного району м. Миколаєва з метою підготовки до святкових заходів з нагоди відзначення 72-ї річниці Дня Перемоги у другій світовій війні було ініційовано роботи з ремонту та благоустрою пам'ятників та пам'ятних місць району, а саме:

За рахунок благодійної допомоги, яку надали приватне підприємство «Висотник» (генеральний директор - Юрій Єгоров, директор - Антон Єгоров) та приватний підприємець Михайлов В.А., проведено роботи з реставрації пам'ятника «Воїну-визволителю» (братська могила воїнів, які загинули під час визволення с. Жовтневе від нацистських загарбників у березні 1944 року, вул. Ольшанців, 66).IMG_4651

А також силами працівників ДЮСШ № 5 (директор - Майя Рудаковська) проведено роботи з благоустрою пам'ятного знаку на місці підготовки до висадки загону десантників під командуванням К.Ф. Ольшанського у березні 1944 року (вул. Андреєва, берег річки Південний Буг).

Адміністрація Корабельного району щиро вдячна керівникам підприємств за активну життєву позицію та надану допомогу.

Саме завдяки їх порозумінню, досвіду та професіоналізму, адміністрація району має можливість вирішувати повсякденні питання громади Корабельного району.

 

Свято гумору

То правду кажуть, що біда

Серця веселі покидає.

Не вжитись лиху біля сміху.

Де сміх – там лихо пропаде.

У всенародно улюблених свят є одна загальна риса – ніхто точно не знає, коли вони виникли та з якого приводу. Та це не робить їх менш привабливими, а навпаки – їх відзначають і люблять поздоровляти один одного. Так і свято 1 квітня – День сміху, яке розповсюджене в багатьох країнах, а в нас люди знають, як посміятися та розважитись у цей день.

Організували та провели 05.04.2017р. об 11.00 год. розважальний захід працівники відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради разом з активними учасниками та слухачами «Університету третього віку». Прикрашений зал, піднесений настрій та веселі усмішки всім присутнім сьогодні підняли настрій та наповнили приємними емоціями.

В програмі звучали жартівливі українські пісні у виконанні ансамблю «Журавушка»: «Ти ж мене підманула», «Посилала мене мати», «На горе колхоз», «А в селі», «Лісапет» та багато інших пісень. А виконали їх: І. Каламурза, М.Чорторигіна, Н.Лапшина, Л.Артеменко, Т.Бобкова, М.Спиця, Л.Стернад, Г.Осадча, Л. Сичова, О.Козовякін, М.Зелинський. Вела програму Тетяна Сокол, музичний супровід – Світлани Тимонової. Жодне свято у відділенні не проходить без гуморесок Івана Каламурзи, тож і сьогодні їх слухали із великим задоволенням.

humor1

Запрошуємо вас, шановні мешканці району, до нас на зустрічі, а приємне спілкування та лікувальні трав'яні чаї піднімуть вам настрій та покращать самопочуття.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

 

info_logo5 квітня 2017 року у приміщенні адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради відбулась нарада за участю представників ЖКП, голів ОСББ, посадових осіб Корабельного районного відділу м. Миколаєва головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області, управління Держпраці у Миколаївській області та ПАТ «Миколаївгаз».

На нараді були розглянуті питання:

докладно...

 

znak_uvagaБудьте уважні! На Миколаївщині знову активізувалися «податкові» шахраї!

Головне управління ДФС у Миколаївській області інформує платників податків, що останнім часом до суб'єктів господарювання Миколаївщини активно телефонують невідомі особи з провокаційними та незаконними вимогами від імені керівництва Головного управління ДФС у Миколаївській області.

Застерігаємо та попереджаємо громадян бути уважними та не вірити сумнівним пропозиціям.

Про подібні випадки просимо повідомляти відділ внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, буд. 20, поверх 6, телефон: 47-21-28 (з 9 до 18 год.), або чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області, за телефоном: 50-18-41 (цілодобово).

dfsТриває Кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, поштою або засобами електронного зв'язку.

У разі необхідності платники зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи. Бланки декларацій надаються платникам податків безкоштовно.

Граничні строки подання декларації:

для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність – до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день подання декларації за 2016 рік – 03.05.2017 року;

для підприємців – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року). Останній день подання декларації за 2016 рік – 09.02.2017 року.

Громадяни, які зареєстровані в Інгульському та Корабельному районах м. Миколаєва, для декларування доходів звертайтесь за адресою: м. Миколаїв, вул. В'ячеслава Чорновола, 1/1, телефон для довідок (0512) 445209.

Дякуємо за своєчасно подану декларацію!

 

Звіт про роботу зі зверненнями громадян за І квартал 2017 року

 

dfs

Державна податкова інспекція в Інгульському районі м.Миколаєва інформує

докладно...

 

dczНадзвичайно важливим напрямком діяльності служби зайнятості на сьогоднішній день - є проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю щодо орієнтації на професії та спеціальності, які користуються попитом на ринку праці.

докладно...

 

"КП "ЕЛУ Автодоріг" проводить роботи по влаштуванню узбіч в Корабельному районі.

З метою благоустрою території Корабельного району м. Миколаєва, адміністрація району уклала угоду з КП "ЕЛУ Автодоріг" щодо влаштування узбіч Об'їзної дороги.

У ході влаштування дороги будуть виконані земляні роботи (прибирання напливів ґрунту та формування земляного «корита»). Далі, буде виконано розподіл асфальтової крихти по площі узбіччя з наступним ущільненням «котками».

IMG_9666IMG_9686

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1367
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 614298

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"