Головна

info_logoАдміністрацією Корабельного району м. Миколаєва проведено роботи та  ліквідовано стихійне звалище побутового сміття, сухих гілок дерев, опалого листя за адресою: вул. Торгова, 57.

Вичищено та накрито залізобетонними плитами два колодязі, які використовувались мешканцями як сміттєзбірники.

Встановлено попереджувальні аншлаги щодо заборони викидання сміття із зазначенням розміру адміністративного штрафу за скоєння даного правопорушення.

IMG_0275

 

Писанка мальована - з любов'ю подарована.

Всі віряни східного християнського православ'я скоро відзначатимуть свято Пасхи, світле Христове Воскресіння. Так називають свято, що відображає звершення заповітної мрії людства – подолання смерті та відродження життя.

Людство зібрало чимало способів вшанування Воскреслого Христа, що сформувалися у традиції та звичаї.

Основними символами до пасхального столу вважаються розмальовані писанки та паски, що готують господині до свята. Щоб згадати призабуті звичаї, відвідувачі відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради зібралися 13 квітня о 12.00 год. у приміщенні бібліотеки-філіалу № 18 для дорослих. Радо зустріли підопічних представники закладу та запросили на майстер-клас по розпису святкових писанок, а творчу зустріч провели представники бібліотеки-філіалу № 5 для дорослих - Григорцева Н.В. та Мирян Н.В.

Талановита майстриня Мирян Н.В. підготувала цікаву інформацію про писанки, розповіла та продемонструвала послідовність виконання техніки розпису пасхальних крашанок. На кожному столі було підготовлене приладдя для оздоблення: варене яйце, писачок, свічка, олівці, зразки малюнків для розпису. Всі присутні уважно слухали настанови майстрині і з завзятістю прийнялися оздоблювати писанки. Тут відчувалася справжня творча атмосфера, радісне піднесення та усмішки.Час пролетів швидко і розмальовані яєчка майстриня занурює у різнокольорові харчові фарби.

Наші підопічні були задоволені від почутого та отриманих нових навичок, бо набуті нові знання вони використають і в домашніх умовах, покажуть це своїм рідним. Маємо надію, що це сподобається дітям та дорослим, об'єднає родини у творчому процесі.

З наступаючими великодніми святами всіх, нехай у серцях та оселях панують мир, світло та радість. Дякуємо за допомогу та співпрацю працівникам бібліотек та чекаємо на нові зустрічі.

Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

pisankiTC1

 

spartakiada_ds_logo13 квітня 2017 року відбувся фінал ХII спартакіади серед дошкільних навчальних закладів Корабельного району міста Миколаєва

Участь у спартакіаді взяли 13 команд. Цікаві естафети, азарт та блиск в дитячих очах подарували присутнім гарні, позитивні емоції.

IMG_4664IMG_4666

На урочистому закритті команди привітали: заступник голови адміністрації Корабельного району Красножон В.Л., генеральний директор МГЗ Мирний Д.С., начальник філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» Єгоров А.Ю.Переможцям та активним учасникам спартакіади від адміністрації Корабельного району було презентовано подарунки, а від Миколаївської міської ради головний інспектор управління освіти Кузнєцова В.П. вручила грамоти та побажала учасникам гарного настрою на участь в наступних Спартакіадах.

Головний прапор спартакіади урочисто передали дитячому садку № 121, який стане організатором вже XIII спартакіади у наступному році.

IMG_4691

 

Роз'яснює фахівець

12 квітня 2017 року у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася зустріч із головним спеціалістом по призначенню, перерахунку та виплаті пенсій пенсійного відділу № 2 Інгульського об'єднаного управління пенсійного фонду України в м.Миколаєві Оксаною Яновською.

Оксана Валентинівна ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві, які відбулися з початку 2017 року в зв'язку зі збільшенням прожиткового мінімуму та пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, а також навела конкретні приклади підвищення пенсійних виплат по кожній категорії пенсіонерів. Цікавили присутніх питання - чи буде підвищуватись пенсійний вік, які документи необхідно надати для перерахунку пенсії, а також чи будуть братись до уваги п'ять років роботи до 2000 року для призначення пенсії чи перерахунку, та інші питання, на які було надано конкретні відповіді.

TC-13-04-2017

На кожній з таких зустрічей підопічні відділення денного перебування дізнаються щось нове для себе та своєї родини, отримують нові знання, відповіді на питання які їх хвилювали.

Відділення Корабельного району міського територіального центру дякує працівникам Інгульського об'єднаного Управління пенсійного фонду України в м. Миколаєві за проведену інформаційно-роз'яснювальну роботу і запрошує мешканців району до участі в таких заходах.

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

vpu7«День відкритих дверей навчального закладу: цікаво, навчально, престижно»

Під таким гаслом 10 квітня 2017 року пройшов початок тижня відкритих дверей Вищого професійного училища №7 м. Миколаєва.

Саме завдяки проведенню подібних заходів, абітурієнти приймають остаточне рішення вступати чи ні в обраний ними навчальний заклад.

До проведення Дня відкритих дверей викладачі та студенти підготувались відповідально.

Гостей в училище завітало багато, всіх зустріли з радістю і гостинністю.

докладно...

 

socalniy-zahistРозміри разової грошової допомоги

до 5 травня в 2017 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017р. № 223 у 2017 році виплата разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», здійснюватиметься у таких розмірах:

1. Інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи — 3500 гривень;

II групи — 3100 гривень;

III групи — 2700 гривень;

2. Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 1200 гривень;

3. Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 3500 гривень;

4. Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 600 гривень;

5. Учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 500 гривень.

Начальник управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району Т.В.Коба

За довідками звертатись до управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району

за телефонами: 600877,600905

 

dfs

Звіт про контрольовані операції за 2016 рік

ДФС України повідомляє (лист від 27.02.2017 №4063/6/99-99-15-02-02-15), що  звіт про контрольовані операції за 2016 звіт­ний рік має подаватися згідно з чинними вимога­ми пп.39.4.2 п.39.4 ст.39 Податкового кодексу до 01.10.2017 року, але інформація щодо контрольованих операцій, здійснених платником податків у 2016 році, зазначається у звіті з урахуванням та відповідно до критеріїв, які діяли у 2016 році під час здійснення господарських операцій. Отже, для розрахунку вартісного критерію та визнання господарських операцій контрольованими мають використовуватися норми пп.39.2.1 п.39.2 ст.39 Кодексу в редакції, що діяла на момент здійснення господарських операцій (тобто до 01.01.2017 року).

Податок на доходи фізичних осіб

Компенсація вартості житла

ДФС України повідомляє (лист від 09.03.2017 №4770/6/99-99-13-02-03-15), що до загального місячного (річного) оподатковува­ного доходу платника податку включається дохід, отриманий таким платником як додаткове благо (крім випадків, передбачених ст.165 Податкового кодексу) у вигляді вартості використання житла, ін­ших об'єктів матеріального або нематеріального майна, що належать роботодавцеві, наданих плат­никові податку в безоплатне користування, або компенсації вартості такого використання, крім випадків, коли таке надання зумовлено виконан­ням платником податку трудової функції відповід­но до трудового договору (контракту) чи передба­чено нормами колективного договору або відпо­відно до закону в установлених ними межах.

 

Японські традиції та звичаї в побуті

06.04.2017 р. об 11-00 у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради для підопічних відділення було організовано та проведено працівниками бібліотеки філії для дорослих №14 захід, присвячений року Японії в Україні.

Відкрила захід завідувач бібліотекою - Людмила Антонівна Пушкар, та ознайомила з традиціями та звичаями Японії. Продовжила захід танком на східний мотив у японському вбранні Олена Диндаренко - бібліотекар. Учні молодших класів ЗОШ № 44 зачитали японські вірші хокку. Працівник бібліотеки Галина Володимирівна Аннюк провела майстер – клас орігамі по виготовленню журавлика – символу миру, щастя і вдачі. Відвідувачі із великим задоволенням взялися виготовляти журавлика, не всім вдавалося все з першого разу, але на допомогу приходила Галина Володимирівна, тож додому всі повертались із журавликами. На закінчення заходу всі присутні стали глядачами відомої на весь світ японської чайної церемонії.

JAPAN1JAPAN2

Відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру дякує працівникам бібліотеки – філії для дорослих №14 за цікавий захід і запрошує мешканців району до відділення та участі в таких заходах. Наша адреса: проспект Богоявленський, 301.

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 1367
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 614295

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"